Opinie

Podejmując się wyzwania sesji, nie wiedziałem „z czym to się je”. Artykuły w poczytnych tygodnikach (np. Polityka, Newsweek) definiują coaching jako „pozytywne mówienie, że dasz sobie radę”. Coaching to jest zupełnie coś innego – to konkretne narzędzia na podstawie których, można pracować z tygodnia na tydzień i obserwować efekty. Polecam.

Kamil, adwokat

Szymon ma w sobie uważność słuchania i delikatność w propozycji przebiegu sesji. Daje wolność wyboru, ale również wsłuchuje się w wypowiedzi i potrafi trafnie zadać pytania do namysłu.

Iwona, artystka

Szymon jest osobą bardzo zaangażowaną, empatyczną i ciepłą, wysłuchując cierpliwie, z jakim kłopotem klient zwraca się do coacha. Otrzymałam od niego konkretne wsparcie w przedmiocie bieżącego problemu, z którym się zwróciłam. Podczas spotkania nie czułam się oceniana, dzięki czemu czułam się komfortowo i mogłam opowiadać swobodnie o moim problemie. Zapewne zwrócę się jeszcze do Szymona z prośbą o dalsze wsparcie. Polecam jego usługi z całego serca!  

Magdalena, prawniczka, autorka książek

Szymon jako coach jest uważny, ciepły, pomocny, z nieszablonową, odkrywczą perspektywą, która pozwoliła mi zobaczyć mój sposób funkcjonowania od innej, nieznanej strony. Relacja coachingowa z nim była dla mnie lekka i życzliwa, ale tam, gdzie trzeba empatyczna, stabilna i wspierająca. Bardzo polecam.

Barbara, terapeutka

Rekomenduję pana Szymona jako profesjonalnego coacha. To, co go wyróżnia to autentyczność, zaangażowanie i uważność na drugiego człowieka. W swojej pracy przestrzega etyki zawodowej oraz dba o jakość prowadzonych sesji poprzez udział w superwizjach i szkoleniach zawodowych.

Leszek Zawlocki, coach, superwizor, właściciel firmy Active Change